oszczędność

Uzyskujesz darmową energię, którą produkujesz na własny użytek, z możliwością rozliczenia nadwyżek wprowadzanych do sieci energetycznej .

jakość

Instalujemy produkty renomowanych producentów. Gwarantujemy długą żywotność całości systemu oraz niską awaryjność.

ekologia

Energia słoneczna to najczystsza forma energii odnawialnej.Korzystając z czystej, w pełni odnawialnej energii, chronisz środowisko.

Energia ze słońca

Fotowoltaika szturmem podbiła już rynki Europy Zachodniej. W krajach takich jak Niemcy, czy Wielka Brytania, które mają nasłonecznienie bardzo zbliżone do naszego - rozwiązania oparte na systemach fotowoltaicznych wybrało już wielu konsumentów a w USA zamontowano ponad 2 mln instalacji dachowych. 

W lipcu 2018 roku Niemcy wyprodukowały więcej energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych niż z elektrowni atomowych. Nasi sąsiedzi budują całe osiedla, które zaopatrują w prąd jedynie panele fotowoltaiczne. Nawet Arabia Saudyjska - azjatycki potentat w wydobyciu ropy naftowej, swoją przyszłość wiąże ze sprzedażą energii elektrycznej, pozyskanej dzięki fotowoltaice.

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich konsumentów, proponujemy Państwu kompleksową ofertę systemu do produkowania własnej energii elektrycznej. Oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji publicznych jak i odbiorców indywidualnych. 

Sprawdź ofertę
Instalacje fotowoltaiczne

Kompleksowa realizacja inwestycji fotowoltaicznych

Do naszych Klientów kierujemy kompleksową ofertę realizacji inwestycji budowy instalacji fotowoltaicznej począwszy od doradztwa poprzez projekt do jej montażu skończywszy na monitorowaniu jej pracy oraz serwisie.

Doradztwo

Twój doradca ds. Energii słonecznej zoptymalizuje projekt systemu, aby wyprodukować optymalną ilość energii elektrycznej​.

Wnioski

Twój instalator będzie również obsługiwał wnioski o przyłączenie do sieci. Instalacja domowych paneli słonecznych na dachu trwa zwykle od jednego do dwóch dni roboczych.

Instalacja

Mała ekipa instalatorów dostarczy panele słoneczne i osprzęt instalacyjny do domu, zamontuje konstrukcję, okablowanie, panele, falownik i sprzęt monitorujący. Kiedy skończą, nawet nie będziesz wiedział, że tam byli!​

Odbiór

Ostatnim krokiem jest odbiór instalacji przeprowadzony przez OSD. ​