Skip to Content
Magazyn energii Huawei LUNA2000-241-2S11 241 kWh (Hybrid Cooling)

Price:

213,006.31 zł


Magazyn energii Huawei LUNA2000-107-2S11 107 kWh
Magazyn energii Huawei LUNA2000-107-2S11 107 kWh
157,453.65 zł
157,453.65 zł
Magazyn energii Sungrow PowerStack ST255CS 257 kWh 125 kW
Magazyn energii Sungrow PowerStack ST255CS 257 kWh 125 kW
196,788.20 zł
196,788.20 zł

Magazyn energii Huawei LUNA2000-241-2S11 241 kWh (Hybrid Cooling)

  • kompletny system magazynowania all-in-one
  • Pojemność: 241 kWh
  • Moc: 108 kW
  • Chłodzenie: hybrydowe (ciecz + powietrze)
  • Dobór, montaż i uruchomienie — PowerGO
netto 213,006.31 zł 213,006.31 zł (Tax excluded)
brutto: 261,997.76 zł

(883.84 zł / kWh)
  • Producent
  • Model
  • Typ systemu
  • Pojemność [kWh]
  • Moc [kW]
  • Stosunek mocy do pojemności [C]
  • Chłodzenie
  • Zastosowanie

Huawei LUNA2000-241-2S11 241 kWh (Hybrid Cooling) — kompletny system magazynowania all-in-one (baterie, przekształtnik PCS, BMS i zabezpieczenia w jednej szafie), pojemność 241 kWh, moc 108 kW, chłodzenie hybrydowe (ciecz + powietrze). Dla firm, które chcą obniżyć szczyty mocy, zwiększyć autokonsumpcję energii z PV lub korzystać z taryf dynamicznych.

241 kWh

pojemność

108 kW

moc ładowania / rozładowania

0,45 C

stosunek mocy do pojemności

Huawei

all-in-one

Czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Wybierz LUNA2000-241-2S11, gdy
  • potrzebujesz ok. 241 kWh pojemności w zakładzie, gospodarstwie lub obiekcie usługowym,
  • chcesz ścinać szczyty poboru i ograniczyć opłaty za moc / przekroczenia mocy zamówionej,
  • masz instalację PV i chcesz magazynować nadwyżki zamiast oddawać je do sieci,
  • chcesz gotowy system z jednym dostawcą i serwisem.
Wybierz inny model, gdy
  • potrzebujesz znacznie mniejszej pojemności — sprawdź magazyny domowe i małe systemy HV,
  • profil zużycia wymaga innej proporcji mocy do pojemności — dobierzemy inny model z kategorii C&I,
  • nie masz miejsca na szafę zewnętrzną lub warunków ppoż. — rozważymy inną lokalizację lub konfigurację.

Typowe zastosowania: zakłady produkcyjne, chłodnie, gospodarstwa rolne, centra logistyczne, obiekty handlowe i usługowe z PV.

Najważniejsze cechy

Peak shaving

Rozładowanie w szczytach poboru obniża moc pobieraną z sieci i ryzyko opłat za przekroczenia.

Współpraca z PV

Magazynowanie nadwyżek z fotowoltaiki zwiększa autokonsumpcję zamiast oddawania energii do sieci.

Arbitraż cenowy

Ładowanie w godzinach taniej energii i rozładowanie w drogich — przy taryfach dynamicznych i umowach z ceną godzinową.

Zarządzanie energią

Sterowanie pracą magazynu przez EMS / sterownik producenta, monitoring zdalny.

Bezpieczeństwo

Systemy C&I mają wbudowane zabezpieczenia BMS i ochronę ppoż. — szczegóły w karcie katalogowej.

Uruchomienie i serwis

Dobór, projekt, montaż, uruchomienie (autoryzowane, gdy wymaga go producent) i serwis — PowerGO.

Jak dobrać magazyn — w 3 krokach

  1. Profil zużycia: analizujemy dane 15-minutowe z licznika (OSD) i produkcję PV — widać szczyty, nadwyżki i potencjał arbitrażu.
  2. Moc i pojemność: moc PCS dobieramy do szczytów do ścięcia, pojemność do czasu ich trwania i nadwyżek PV.
  3. Przyłącze i lokalizacja: sprawdzamy warunki OSD, miejsce posadowienia, odległości ppoż. i trasy kablowe.

Prześlij dane 15-minutowe i faktury — policzymy opłacalność i dobierzemy magazyn.

Zapytaj o dobór i wycenę

Pełne parametry są w zakładce Specifications, a karta katalogowa w zakładce Documents. Podobne magazyny znajdziesz poniżej w sekcji alternatyw.

Najczęstsze pytania

Czy magazyn obniży opłaty za moc?

Tak, jeśli w zakładzie występują krótkie szczyty poboru — magazyn rozładowuje się w tych momentach i ogranicza moc pobieraną z sieci. Efekt liczymy na danych 15-minutowych.

Czy potrzebne są formalności u operatora sieci?

Magazyn przyłączony do sieci wymaga zgłoszenia lub warunków przyłączenia u OSD, zależnie od mocy i sposobu pracy (z oddawaniem energii do sieci lub bez). Przygotowujemy dokumentację.

Czy mogę go połączyć z istniejącą fotowoltaiką?

Zwykle tak — w układzie AC-coupling przez przekształtnik PCS i sterownik EMS. Kompatybilność z falownikami PV i licznikiem sprawdzamy na etapie doboru.

Kto uruchamia magazyn i jak wygląda gwarancja?

Montaż i uruchomienie wykonuje PowerGO; jeśli producent wymaga uruchomienia przez autoryzowany serwis, organizujemy je. Warunki gwarancji — w karcie katalogowej producenta.

Producent Huawei
Model LUNA2000-241-2S11
Typ systemu all-in-one (bateria + PCS)
Pojemność [kWh] 241
Moc [kW] 108
Stosunek mocy do pojemności [C] 0,45
Chłodzenie hybrydowe (ciecz + powietrze)
Zastosowanie komercyjne / przemysłowe (C&I)
Karta katalogowa LUNA2000-241-2S11.pdf
Download
Magazyn energii Huawei LUNA2000-241-2S11 241 kWh (Hybrid Cooling)
Magazyn energii Huawei LUNA2000-241-2S11 241 kWh (Hybrid Cooling)
213,006.31 zł