PowerGo

Fotowoltaika dla domu w Poznaniu

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Spytaj o ofertę
ODKRYJ

Oferta PV dla domu

Zastanawiasz się nad odnawialnymi źródłami energii? Chciałbyś zaoszczędzić na prądzie, ogrzewaniu, a może na wodzie? Nie wiesz jednak, jak się za to zabrać? Zapraszamy do współpracy! Fotowoltaika dla domu w Poznaniu i okolicach to nasz chleb powszedni!


Coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na instalacje fotowoltaiczne na swoich posesjach. To efekt prostej kalkulacji i pozytywnej mody na ochronę środowiska. Dzięki fotowoltaice możesz zaoszczędzić kilkadziesiąt procent rocznie na energii, a przy tym wejść w trend pozytywnego wpływu na atmosferę.

oszczędność

nawet do 90% redukcji kosztów
kupowanej energii elektrycznej

spokojna przyszłość

nie martw się o płacenie coraz wyższych
rachunków z niskiej emerytury

zwrot inwestycji

zwrot inwestycji zobaczysz już po kilku latach,
kolejne kilkanaście = darmowa energia

Pomagamy w instalacjach fotowoltaicznych do domu

Wielu konsumentów odrzuca opcję instalacji fotowoltaicznych, bo nie wie od czego zacząć. Nasza firma wspiera fotowoltaikę dla domu w Poznaniu. Na początku przygotujemy razem z Tobą kosztorys i zakres prac. Następnie pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie z najpopularniejszych programów pomocowych od Unii Europejskiej i Rządu RP.

Na koniec zapewnimy Ci profesjonalną instalację na profesjonalnych podzespołach (od firmy Astronergy) i kompleksową obsługę paneli przez okres gwarancyjny. Zapewniamy najwyższą jakość usług, które świadczymy już od wielu lat!

PLAN I KOSZTORYS

Przygotujemy dla Ciebie zakres prac i kosztorys domowej instalacji fotowoltaicznej

DOFINANSOWANIA

Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie z programów UE oraz Rządu RP

PROFESJONALNA INSTALACJA
Wykonamy zaplanowaną instalację, wykorzystując wysokiej klasy podzespoły

Fotowoltaika dla domu – również dla Ciebie!

Pamiętaj, że instalacje fotowoltaiczne pozytywnie wpłyną Twój portfel. Cała inwestycja zwróci się już po kilku sezonach. To powoduje, że coraz więcej osób szuka firm, które mogą przygotować pełną instalację fotowoltaiczną od podstaw.


Współpracując z nami nie musisz się o nic martwić. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, tworząc zaawansowane systemy już od wielu lat. Współpracujemy zarówno z prywatnymi gospodarstwami domowymi, jak i przedsiębiorcami czy instytucjami samorządowymi. Dopasujemy zakres działania do przygotowanego budżetu, wymagań i oczekiwań.

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.