Fotowoltaika
w Poznaniu

Dofinansowanie na wyciągnięcie rękiCzy wiesz, że nowoczesne systemy fotowoltaiczne są dotowane z unijnych i rządowych programów wsparcia? Wystarczy po nie sięgnąć! Nasza firma ma duże doświadczenie w zdobywaniu dodatkowych środków na panele fotowoltaiczne. Dotacje w Poznaniu na te systemy są naprawdę spore!

Wielu klientów zwleka z podjęciem decyzji o instalacji paneli fotowoltaicznych, bo boi się sporych kosztów związanych z taką decyzją. Rzeczywiście, z pozoru założenie fotowoltaiki kosztuje dość dużo. Jeżeli weźmiesz jednak pod uwagę oszczędności związane z użytkowaniem i możliwe dofinansowania – opłacalność paneli fotowoltaicznych bardzo wzrasta 

fotowoltaika poznań dofinansowanie, dotacje

Pomagamy w zdobyciu dotacji na fotowoltaikę w Poznaniu!

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w instalowaniu i przygotowywaniu odpowiednich rozwiązań fotowoltaicznych, ale również pomaga zdobywać na nie środki. Jesteśmy biegli w rządowych czy europejskich programach, dofinansowujących ekologiczne rozwiązania energetyczne.

Czy wiesz, że z programu Mój prąd możesz uzyskać nawet 5000 złotych dofinansowania do inwestycji, a z programu Czyste powietrze nawet 48 tysięcy złotych? To szansa dla wszystkich, chcących postawić na odnawialne źródła energii. Uruchomione programy mają pomóc w oczyszczeniu powietrza w Polsce – możesz się do tego znacznie przyczynić!

My pomożemy Ci znaleźć program skrojony pod Twoje potrzeby i kryteria. Wspólnie wypełnimy wniosek i pokierujemy Cię w dalszych krokach. Zapewniamy przy tym pełne przygotowanie merytoryczne i możliwość bieżących konsultacji. 

To się opłaca!

Instalując fotowoltaikę w Poznaniu, dofinansowanie może być Twoje! Dzięki temu znacząco zmniejszysz koszt inwestycji i szybciej będziesz mógł cieszyć się z oszczędności. Pamiętaj, że panele fotowoltaiczne to znaczne obniżenie kosztów energii i duża ulga dla Twojego portfela.

Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z możliwości dotacji. Pamiętaj, że nic nie jest wieczne – nie warto zastanawiać się więc zbyt długo. To dla Ciebie ogromna szansa! Do zobaczenia!